Wyczyść namiot kopułowy nadmuchiwanego podwórka

Szczegóły produktu

Rozmiar nadmuchiwanego namiotu kopułowego na podwórku ma średnicę 4,5 mi może pomieścić od 5 do 8 osób dorosłych jednocześnie.' jest zwykle używany jako piłka pokazowa na imprezy promocyjne firmy, wystawy i dekoracje na wakacje. Takich jak Boże Narodzenie, Halloween, Nowy Rok i tak dalej, ludzie mogą robić zdjęcia, śpiewać, tańczyć i robić audycje w środku.

inflatable camping tent-1

Każdy nadmuchiwany namiot imprezowy posiada siatkę wentylacyjną, dzięki czemu ludzie mogą przebywać w nim przez długi czas bez żadnego problemu. Na dole zrobiliśmy długi zamek błyskawiczny do umieszczania i wyjmowania dekoracji i rekwizytów. Na dole znajduje się wiele plastikowych otworów do mocowania kopuły.

inflatable camping tent

Dostosowany może być akceptowalny, jeśli masz jakiekolwiek wymagania dotyczące rozmiaru, koloru i logo lub jakiegokolwiek pomysłu na specjalny projekt, proszę dać mi znać.Poniżej bardziej nadmuchiwany namiot kopułowy od YOLLOY. Jeśli potrzebujesz podobnego przedmiotu nadmuchiwanego, skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje.

inflatable camping tent-2

Yolloy2.png

Hot Tags: przezroczysty namiot kopułowy na nadmuchiwane podwórko, producenci, dostawcy, fabryka, tani, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like