Przezroczysty nadmuchiwany namiot kopułowy spa

Szczegóły produktu

Yolloy pomógł już tysiącom naszych klientów w posiadaniu zadowolonych namiotów. Nasz namiot nie tylko pięknie wygląda, ale także jest trwały w użytkowaniu. Tak jak ten nadmuchiwany namiot kopułowy spa, został zaprojektowany z dwuwarstwowymi ścianami uszczelnionymi powietrzem, może stać przez wiele dni bez dmuchawy. Możesz cieszyć się piękną przyrodą w ciszy, gdy masz spa. W zależności od Twoich projektów można wykonać różne kolory i kształty.

Oto kilka obrazów projektowych poniżej w celach informacyjnych, sprawdź.

Funkcje:
1) Jeśli chodzi o przezroczysty nadmuchiwany namiot spa, jest to podwójna warstwa' uszczelniona powietrzem i dolna część z 1-metrową czarną plandeką z PVC.
2) Jeśli chodzi o naszą technologię, ta kopuła jest wykonana przez zgrzewanie w wysokiej temperaturze, a nie szycie. Zasada spawania wysokotemperaturowego polega na tym, że dwa materiały są połączone razem jako jeden materiał. Szwy są bardzo szczelne i schludne.
3) Materiał, którego użyliśmy, to przezroczysty PCV o grubości 0,8 mm i plandeka z PCV o grubości 0,6 mm, która jest bardzo trwała, odporna na promieniowanie UV iw 100% wodoodporna.
4) Na dnie kopuły znajdują się pierścienie do zakotwiczenia. Możesz użyć worków z piaskiem lub kamieni i lin, aby mocno przymocować kopułę do ziemi.
5) Z przezroczystymi drzwiami kurtynowymi,' to dobry wybór, aby cieszyć się spa wewnątrz kopuły nawet w zimie.

Bardziej przejrzysty nadmuchiwany namiot spa firmy YOLLOY dla nr ref.

more spa tent inflatable

Akceptujemy niestandardowy projekt i rozmiar. Wszelkie wymagania, daj nam znać.


Hot Tags: przezroczysty nadmuchiwany namiot kopułowy spa, producenci, dostawcy, fabryka, tanio, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like