Przezroczysty nadmuchiwany namiot kopułkowy Spa

Szczegóły produktu

Yolloy już pomógł tysiącom naszych klientów właścicielem zadowolony namiot. Nasz namiot nie tylko wygląda pięknie, ale także wytrzymały do użytku. Taki jak ten nadmuchiwany namiot kopułowy spa, został zaprojektowany z podwójną warstwą ścian uszczelnionych powietrzem, może stać przez wiele dni bez dmuchawy. Ciesz się pięknie przyrodą cicho, gdy masz spa. Różne kolory i kształty mogą być wykonane, aby odpowiednie projekty.

Oto kilka obrazów projektowych poniżej dla odniesienia, proszę sprawdzić.

 

Funkcje:
1) Jeśli chodzi o przezroczysty nadmuchiwany namiot spa, to podwójne warstwy, uszczelnione powietrzem i dolna powierzchnia z 1m wysoki czarny kolor materiału plandeki PCV.
2) Jeśli chodzi o naszą technologię, kopuła ta jest wykonana przez spawanie wysokopłytne, a nie szwy. Zasada spawania wysokociepłowego to dwa materiały połączone ze sobą, tak samo jak jeden materiał. Szwy są bardzo uszczelnione powietrzem i schludne.
3) A materiał, którego użyliśmy, to przezroczysty PVC 0,8 mm i plandeka PCV 0,6 mm, która jest bardzo trwała, odporna na promieniowanie UV i 100% wodoodporna.
4) Na spodzie kopuły znajdują się pierścienie do kotwienia. Możesz użyć worków z piaskiem lub kamienia i lin, aby mocno naprawić kopułę na ziemi.
5) Dzięki przezroczystym drzwiom osłonowym jest to dobry wybór, aby cieszyć się spa wewnątrz kopuły nawet w zimie.

Bardziej wyraźny nadmuchiwany namiot spa od YOLLOY do ref.

more spa tent inflatable

  

Akceptujemy niestandardowy projekt i rozmiar. Wszelkie wymagania prosimy o poinformowanie nas o tym.


Hot Tags: jasne nadmuchiwany namiot kopułkowy spa, producenci, dostawcy, fabryka, tani, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like