Wyczyść nadmuchiwany namiot zdrojowy

Czatuj teraz
Szczegóły produktu


Wyczyść nadmuchiwany namiot zdrojowy


Szczegół:
Wyczyść Dmuchaną Kopułę Do Spa
Cechy:
1) Co do tego namiotu bąbelkowego, jest to podwójna warstwa, zamknięta powietrzem i dolna powierzchnia z 1m materiałem plandekowym w kolorze czarnym z PCV.
2) Jeśli chodzi o naszą technologię, ta kopuła jest wykonana przez spawanie wysokiej temperatury, a nie szwy. Zasada zgrzewania wysokotemperaturowego to dwa materiały połączone razem tak jak jeden materiał. Szwy są bardzo szczelne i czyste.
3) Materiał, z którego korzystaliśmy, to przezroczysty PVC o grubości 0,8 mm i plandekowy PCV o grubości 0,6 mm, który jest bardzo wytrzymały, odporny na promieniowanie UV i w 100% wodoodporny.
4) Na dnie kopuły znajdują się pierścienie do zakotwiczenia. Możesz użyć worków z piaskiem lub kamienia i lin, aby mocno zamocować kopułę na ziemi.
5) Dzięki przeźroczystym zasłonom, dobrym wyborem jest korzystanie ze spa wewnątrz kopuły nawet w zimie.
Poniżej kilka przykładowych zdjęć do sprawdzenia, proszę sprawdzić.

  

Akceptujemy niestandardowy projekt i rozmiar. Wszelkie wymagania, prosimy daj nam znać.

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani, jasny nadmuchiwany kopułowy namiot spa z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.

Zapytanie