Przezroczysty nadmuchiwany namiot na pokrycie basenu

Szczegóły produktu

Nadmuchiwana pokrywa basenu namiotu jest namiotem wygody dla basenu, jest łatwy w konfiguracji i nadmuchiwać. Nasza nadmuchiwana pokrywa basenu wykorzystuje najlepszy materiał, który jest wodoodporny i ognioodporny, jako przenośny i modny design. Jest to bardzo popularne w krytym lub odkrytym basenie ochrony. Możesz zmienić rozmiar, kolor, projekt jako swoje wymagania.

Jest szeroko umieszczona w komercyjnych wynajem, sprzedaż, parki rozrywki, place, ogrody rodzinne, szkoły, centra gry ect.

Poniżej znajduje się więcej stylów nadmuchiwanych namiotów osłonowych na basen:

More Style  Clear Inflatable Pool Cover Tents

Nasza przewaga:

1) Nadmuchiwany namiot basenowy może być używany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, może być używany do różnych działań, nie tylko do pływania, ale także może być używany w partii, wystawie, promocji, hali sportowej i weselu, ceremonii i tak dalej.

2) Nadmuchiwane namioty basenowe są łatwe do skonfigurowania w krótkim czasie i przemieszczane w inne miejsce zgodnie z życzeniem, może wstać po napompowane przez dmuchawę powietrza lub pompę powietrza.

3) Wybieramy znacznie mocniejszy materiał klasy handlowej, który jest uzdatniony przed promieniowaniem UV, ognioodporny, wodoodporny i przeszedł certyfikat SGS. Ma wyższą wytrzymałość na rozciąganie. Temperatura może wynosić od -20 ° C do 70 ° C.Jest odporna na ogień, wodoodporna i bezołowiowa, i minęła CE, EN, RoHS, SGS, ISO, zapewniając wysoką jakość i długi czas życia.

4) Mamy bogate doświadczenie w tworzeniu różnego rodzaju nadmuchiwanych namiotów, z doświadczonymi i profesjonalnymi projektantami i pracownikami produkcyjnymi mamy własną fabrykę, która może sprawić, że nadmuchiwany namiot na Twoje prośby i zapewnić Ci wysokiej jakości produkt w konkurencyjnej cenie, ściśle przestrzegamy marki Quality Control.Self-owned i niezależnego producenta, z wysoką jakością i najlepszą obsługą, a także konkurencyjną ceną.

Logo klienta można umieścić na i mamy różne kolory do wyboru. Rozmiar i projekt można dostosować. Nasz projekt oferuje rysunek 3D do potwierdzenia produkcji, aby uniknąć nieporozumień. Po prostu powiedz nam swój pomysł, a my możemy go urzeczywnieć.

5) Zrobiliśmy kotwicę w dolnej części i pierścień D na dachu dla światła wiszącego wewnątrz, namiot może wytrzymać wiatr 41,2 m / s po przymoczeniu namiotu.

6) Mamy otwory wentylacyjne w namiocie, więc kanał klimatyzacji może być przenikany przez namiot, bez względu na zimno lub upały, ludzie mogą mieć komfortową temperaturę w bok namiotu.

Oto kilka szczegółów nadmuchiwanych namiot okładka basenu:

Details of  Clear Inflatable Pool Cover Tent

Wykonanie nadmuchiwanego schronu przy basenie:

Workmanship of clear inflatable tent

Produkujemy wszelkiego rodzaju nadmuchiwane przezroczyste dwuwarstwowe namioty bąbelkowe do użycia różnicowego,bardziej styl nadmuchiwany namiot bąbelkowy, jak pokazano poniżej:

inflatale bubble dome tent

Oczywiście, jeśli chcesz, aby mniejszy, większy rozmiar lub inny kształt, jest dostępny dla nas, po prostu skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje i cenę teraz.

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, teraz przynosi jakość, trwałe i tanie jasne nadmuchiwane namiot okładka basen na sprzedaż z profesjonalnej i wydajnej fabryki. W ramach ścisłej kontroli jakości i systemu zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobrą wydajność tego produkty.
Hot Tags: jasne nadmuchiwany namiot pokrywy basenu, producenci, dostawcy, fabryka, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like