Wyczyść nadmuchiwany namiot ogrodowy

Czatuj teraz
Szczegóły produktu

Nadmuchiwany namiot ogrodowy jest nadmuchiwany przez cichą turbinę powietrzną, dmuchawę, która utrzymuje lekkie ciśnienie w bańce. Utrzymuje świeże powietrze i zapobiega problemom z wilgocią. Atmosfera wewnątrz bańki jest zdrowa, bez kondensacji, komarów i kurzu. Szeroko stosowane jako specjalny pokój hotelowy, namiot do obserwacji gwiazd, świąteczna kula śnieżna, wystawa, reklama i wiele innych dekoracji.

Oto kilka szczegółowych zdjęć poniżej w celach informacyjnych, sprawdź.

details of inflatable yard tent

Na spodzie kopuły znajdują się klamry do zakotwiczenia. Klient może użyć worków z piaskiem lub kamienia i lin, aby mocno przymocować kopułę do ziemi.

Wewnątrz tunelu znajduje się rama powietrzna, która jest wygodna dla osób wchodzących i wychodzących oraz sprawia, że ​​tunel jest mocniejszy i bardziej stereoskopowy, a rama jest konstrukcją uszczelnioną powietrzem, po nadmuchaniu powietrze można utrzymać w środku przez wiele dni. wchodzić i wychodzić.


Można dostosować inny kształt, kolor i rozmiar, aby lepiej pasował do Twojego projektu. Obrazy projektowe 3D będą oferowane do potwierdzenia przed rozpoczęciem produkcji, na pewno żadnych nieporozumień. jeśli potrzebujesz teraz, pozwól' s zacząć projektować dla ciebie specjalny.

3D design drawing images


YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani nadmuchiwany namiot ogrodowy z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania możemy zapewnić wysoką jakość i dobrą wydajność tych produktów.

Zapytanie