Wyczyść nadmuchiwany namiot na trawnik

Czatuj teraz
Szczegóły produktu


Wyczyść nadmuchiwany namiot na trawnik


Szczegół:
Przezroczysty namiot bąbelkowy na wystawy, reklamy i dekoracji
Kula jest nadmuchiwana przez cichą turbinę powietrzną, dmuchawę, która utrzymuje lekki nacisk na bąbelek. Utrzymuje świeże powietrze i pozwala uniknąć problemów z wilgocią. Atmosfera wewnątrz bańki jest zdrowa, bez kondensacji, komarów i pyłu.
Oto kilka szczegółowych zdjęć poniżej w celach informacyjnych, sprawdź.

  

Na spodzie kopuły znajduje się kilka klamer do zakotwiczenia. Klient może użyć worków z piaskiem lub kamienia i lin, aby mocno przymocować kopułę do podłoża.

Wewnątrz tunelu znajduje się rama powietrzna, wygodna dla osób wchodzących i wychodzących, dzięki czemu tunel jest mocniejszy i bardziej stereoskopowy, a rama jest szczelną konstrukcją, po napompowaniu powietrza może być utrzymywana przez wiele dni. Jest wygodna dla ludzi wchodzić i wychodzić.

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani przezroczysty nadmuchiwany namiot ogrodowy na sprzedaż z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania możemy zapewnić wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.

Zapytanie