Przezroczysty nadmuchiwany namiot ogrodowy

Szczegóły produktu

Nadmuchiwany namiot ogrodowy jest nadmuchiwany przez cichą turbinę powietrzną, dmuchawę, która utrzymuje lekkie ciśnienie w bańce. Utrzymuje świeże powietrze i zapobiega problemom z wilgocią. Atmosfera wewnątrz bańki jest zdrowa, bez kondensacji, komarów i kurzu. Szeroko stosowane jako specjalny pokój hotelowy, namiot do obserwacji gwiazd, świąteczna kula śnieżna, wystawa, reklama i wiele innych dekoracji.

Oto kilka szczegółowych zdjęć poniżej w celach informacyjnych, sprawdź.

details of inflatable yard tent

Na spodzie kopuły znajdują się klamry do zakotwiczenia. Klient może użyć worków z piaskiem lub kamieni i lin, aby mocno przymocować kopułę do podłoża.

Wewnątrz tunelu znajduje się rama powietrzna, która jest wygodna dla osób wchodzących i wychodzących oraz sprawia, że ​​tunel jest mocniejszy i bardziej stereoskopowy, a rama jest konstrukcją uszczelnioną powietrzem, po nadmuchaniu powietrze może być trzymane w środku przez wiele dni. wchodzić i wychodzić.


Aby lepiej pasowały do ​​Twojego projektu, można dostosować kształt, kolor i rozmiar. Obrazy projektowe 3D będą oferowane do potwierdzenia przed rozpoczęciem produkcji, na pewno żadnych nieporozumień. jeśli potrzebujesz teraz, pozwól' s zacząć projektować dla ciebie specjalny.

3D design drawing images


YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani nadmuchiwany namiot ogrodowy na sprzedaż z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania możemy zapewnić wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.

Hot Tags: jasny nadmuchiwany namiot ogrodowy, producenci, dostawcy, fabryka, tani, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like