Przezroczysty nadmuchiwany namiot na podwórku

Szczegóły produktu

Nadmuchiwany namiot na trawniku jest napompowany przez cichą turbinę powietrzną, dmuchawę, która utrzymuje lekkie ciśnienie w Bubble. Utrzymuje świeżość powietrza i zapobiega problemom z wilgocią. Atmosfera wewnątrz bańki jest zdrowa, bez kondensacji, komarów lub kurzu. Szeroko aplikowane jako specjalny pokój hotelowy, namiot stargazing, christmas decoration snow globe, wystawa, reklama i wiele innych dekoracji.

Oto kilka szczegółowych zdjęć poniżej dla odniesienia, proszę sprawdzić.

details of inflatable yard tent

Na spodzie kopuły znajdują się klamry do kotwienia. Klient może użyć worków z piaskiem lub kamienia i lin, aby mocno naprawić kopułę na ziemi.

Wewnątrz tunelu znajduje się rama powietrzna. To wygodne dla ludzi dostać się i obecnie i sprawia, że tunel silniejszy i bardziej stereoskopowe. A rama jest uszczelniona powietrzem struktura, raz pompowania powietrza może być utrzymywana wewnątrz przez wiele dni. To wygodne dla ludzi, aby dostać się i wyjść.


Inny kształt, kolor i rozmiar mogą być lepiej odpowiednie dla Twojego projektu. Obrazy projektowe 3D będą oferowane do potwierdzenia przed produkcją, na pewno nie ma żadnych nieporozumień. jeśli potrzebujesz teraz, zacznijmy projektować specjalny dla Ciebie.

3D design drawing images


YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, teraz przynosi jakość, trwałe i tanie jasne nadmuchiwane namiot stoczni trawnik na sprzedaż z profesjonalnej i wydajnej fabryki. W ramach ścisłej kontroli jakości i systemu zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobrą wydajność tego produkty.

Hot Tags: jasne nadmuchiwany namiot trawnik stoczni, producenci, dostawcy, fabryka, tanie, na sprzedaż,
Zapytanie

You Might Also Like