Przezroczysty nadmuchiwany namiot bubble party

Szczegóły produktu

To będzie naprawdę fajna impreza z tym nadmuchiwanym namiotem bąbelkowym, ma średnicę 14 m i ma pojemność około 190 osób. Ludzie w partii będą mieli wyjątkową expereince w tej ogromnej bańki. Mogą cieszyć się imprezą w środku i cieszyć się całym pięknem natury w tym samym czasie. Bez względu na to, czy w zimowe lub letnie dni, ludzie będą mieli wygodną imprezę, wpychając się w waim lub chłodne powietrze w środku.


Cały namiot można szybko ustawić w około 15-20 minut, cały namiot jest tylko wsparciem powietrznym bez wsparcia othe stuctures. A nasz jasny nadmuchiwany namiot imprezowy można łatwo skonfigurować. Jeden krok, aby rozwinąć pakiet. Dwa kroki, aby znaleźć rurę powietrza i współonować go dmuchawą powietrza. Ostatni krok, aby nadmuchać namiot i będzie się sam.


Poza tym, nie martw się o jakość w ogóle. Każdy kawałek materiału będzie dokładnie cięty przez automatyczną maszynę do cięcia, a następnie użyj profesjonalnej spawarki o wysokiej temperatury, aby zbudować wewnątrz i na zewnątrz podwójnie ogrzewaną. Tutaj proszę sprawdzić kilka szczegółów naszego jasnego nadmuchiwanego namiotu imprezowego.

inflatable bubble tent


Trochę więcej nadmuchiwanego namiotu bąbelkowym od YOLLOY

details of clear dome tent

Dlaczego warto wybrać nas!

1,Safty. Wybieramy komercyjnych klasy PVC i PVC plandeki materiału, które są odporne na promieniowanie UV, trudnopalne, wodoodporne i wysokiej trwałości. Są one certyfikowane przez CE ROHS

2,Trwałe. Używamy wysokiej jakości materiału, aby go zrobić. To nie problem dla korzystania z ponad 3 lat, gdy używasz go koorectly.

3,Gwarancja. Oferujemy 2 lata gwarancji.

4, Jesteśmy uczciwie sprzedającym i zaoferujemy Ci rozsądną cenę i najlepszą obsługę.


YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, teraz przynosi jakość, trwałe i tanie jasne nadmuchiwane namiot bubble party na sprzedaż z profesjonalnej i wydajnej fabryki. W ramach ścisłej kontroli jakości i systemu zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobrą wydajność tego produkty.

Hot Tags: jasne nadmuchiwany namiot bubble party, producenci, dostawcy, fabryka, tanie, na sprzedaż
Zapytanie

You Might Also Like