Wyczyść namiot Double Bubble Tree Lodge

Czatuj teraz
Szczegóły produktu


Wyczyść namiot Double Bubble Tree Lodge


Szczegół:
Namiot nadmuchiwany z podwójnymi bańkami
Bańka ma dwie kopuły, główną kopułę w rozmiarze 4m, kopułę filarową w odległości 3 m, rozmiar tunelu 2 * 2 * 2 M
Można go łatwo ustawić, służy jako namiot kempingowy, namiot imprezowy, namiot imprezowy.
Bubble Lodge jest wyposażony w drugą sferę o średnicy 3 metrów. Ten dodatkowy Bubble może być używany jako sypialnia dziecka i biuro.
Ten nadmuchiwany namiot typu "bubble lodge" jest preferowany ze względu na szerokie zastosowanie w reklamie, kempingu, wakacyjnych zajęciach rekreacyjnych na świeżym powietrzu, targach, wystawach, promocji, schroniskach zewnętrznych, schronach samochodowych itp. Można go z łatwością instalować na przyjęciach, w parkach, w centrach rozrywki, na podwórku , ogrody
Tani nadmuchiwany domek z bańkami do odkrywania kempingów i plaży, nadmuchiwany domek z bańkami, nadmuchiwany domek z bańkami, nadmuchiwany domek kempingowy, nadmuchiwany hotel z bąbelkami, nadmuchiwana kopuła z bańki plażowej, namiot z bańkami przezroczystymi, przezroczysta górska kopuła, nadmuchiwany namiot wystawowy.
Oto kilka zdjęć poniżej w celach informacyjnych, proszę sprawdzić.

  

Nasze bańki dostarczane są bez mebli

YOLLOY OUTDOOR, jeden z wiodących producentów i dostawców, oferuje teraz wysokiej jakości, trwały i tani, jasny namiot z podwójnym baniek na sprzedaż z profesjonalnej i produktywnej fabryki. Pod ścisłą kontrolą jakości i systemem zarządzania, możemy zapewnić Państwu wysoką jakość i dobre działanie tych produktów.

Zapytanie