Yolloy Outdoor Product CO., LTD Zlokalizowany w GUANGZHOU, CHINY. Cieszy się dogodną i dobrze rozwiniętą siecią transportową. jesteśmy blisko międzynarodowego lotniska BAIYUN i nowego dworca kolejowego Guangzhou, tylko 90 minut jazdy do Hongkongu i 60 minut do Makau.

Nasze główne produkty to: Nadmuchiwany namiot kopułowy, Nadmuchiwany namiot samochodowy, Czysty nadmuchiwany namiot, Nadmuchiwany namiot tunelowy, Awaryjny namiot nadmuchiwany, Przenośna kopuła Planterium, Nadmuchiwany namiot kostkowy, zabawki dmuchanego parku wodnego i nadmuchiwane przedmioty reklamowe i tak dalej.

Aby zapewnić klientom kwalifikowane produkty, korzystamy z najlepszych i najnowszych maszyn w produkcji i stosujemy surowe zasady dotyczące kontroli jakości produktów. Nasi projektanci najpierw zaprojektują renderingi symulacyjne, zgodnie z propozycją klienta, zmodyfikują projekt aż do uzyskania satysfakcji klienta, a następnie nasza fabryka produkuje. Aby uzyskać najlepszą wydajność nadmuchiwanych produktów, każdy nadmuchiwany produkt był testowany przed wysyłką. Nasze produkty zostały wywiezione na cały świat, takie jak Europa, Azja, Ameryka Południowa, Afryka, kraje Bliskiego Wschodu i Ameryki Łacińskiej.

Zgodnie z zapotrzebowaniem rynku międzynarodowego stale ulepszamy proces produkcji. Zgodnie z zasadą wzajemnych korzyści, jesteśmy gotowi do współpracy z kolegami ze społeczności, aby stworzyć lepszą przyszłość. Nigdy nie zaprzestajemy naszych innowacji….

yolloy a.jpg

Dlaczego właśnie my:


1. Bezpieczeństwo. Dbamy o bezpieczeństwo pontonów i mamy na uwadze bezpieczne czynniki, od wyboru materiału po produkcję. Używamy wodoodpornej i ognioodpornej plandeki PCV do wszystkich nadmuchiwanych gier, takich jak bounce house, dmuchane zjeżdżalnie itp., A materiał przeszedł test Intertek zgodnie z normą EN71. Do chodzenia po wodzie używamy przyjaznego dla środowiska materiału TPU, który jest nietoksyczny, pozbawiony zapachu i dobrej odporności na hydrolizę.


2. Trwałość. Wiemy, że trwałość jest również ważnym wskaźnikiem jakości nadmuchiwanej gry, dlatego zwracamy uwagę na wszystkie szczegóły, od wyboru materiału po produkcję. Wszyscy pracownicy mają ponad 10-letnie doświadczenie w produkcji dmuchanych.


3. Zadowalająca obsługa. Zapewniamy nie tylko nadmuchiwane gry, ale także zapewniamy dobre usługi i rozwiązania naszym cenionym klientom. Wszystkie e-maile lub faksy będą odpowiadane w ciągu 24 godzin; Zawsze potwierdzamy z klientami, kiedy mamy pytania, zawsze informujemy klientów o prawdziwej sytuacji.


4. Dostawa na czas. Nasza terminowa dostawa wynosi 95%. W przypadku opóźnienia poinformujemy naszego klienta z wyprzedzeniem.


5. Rozsądne ceny. Nasze ceny nie są najniższe w Chinach, ale są bardzo rozsądne w oparciu o naszą jakość i usługi.


6. Ciągłe doskonalenie. Nigdy nie jesteśmy zadowoleni z tego, co robimy i zawsze staramy się znaleźć lepszą metodę i lepszy materiał, aby nasz nadmuchiwany przedmiot.


7. Uczciwość. Prowadzimy interesy w uczciwy sposób. Jeśli nie będziemy mogli spełnić twoich wymagań, powiemy ci; ale jeśli obiecujemy ci, musimy zrobić, co obiecujemy! czekamy na możliwość współpracy z Tobą - naszym cenionym klientem.